سندرم پیش از قاعدگی

چرخه قاعدگی یک زن شاخص خوبی برای سلامت عمومی او است. سندرم پیش از قاعدگی( PMS)و قاعدگی نامنظم نشانه های اولیه اختلالات بالقوه جدی در سیستم تولید مثل مانند آندومتریوز ، فیبروم ، کیست و ناباروری است. سندرم پیش از قاعدگی می تواند از بسیاری جهات زندگی زن را مختل کند از جمله روابط او ، عزت نفس ، بهره وری کار ، ورزش روزمره ، خواب و احساس او در مورد بدن خودش. ماه به ماه میلیون ها زن با علائمی که می توانند با طب سوزنی و تغییر سبک زندگی از بین بروند یا کاهش یابد ، بی هدف رنج می برند. طب سوزنی نوعی درمان طبیعی و کم هزینه است که تقریباً هیچ عارضه ای ندارد. سندرم پیش از قاعدگی یک اتفاق طبیعی ماهانه نیست ، همانطور که در بسیاری از خانمها اتفاق می افتد. با طب سوزنی و یک سبک زندگی متعادل ، چی (انرژی) و خون می توانند به آرامی و به شدت در بدن یک زن جریان داشته باشند و او می تواند با سهولت و نظم در چرخه خود حرکت کند.
طب سوزنی برای سندرم پیش از قاعدگی و چرخه های قاعدگی نامنظم چگونه کار می کند؟
چی یا انرژی در نصف النهارها یا کانالهای خاصی از بدن عبور می کند که باعث عصب دهی اندامها شده و حرکت و تولید خون و سایر مواد حیاتی بدن را کنترل می کند. هنگامی که چی از طریق مسیرهای خود به آرامی و به سختی در حال جابجایی نیست ، اندام ها نمی توانند عملکرد تولید و حرکت خون را به همان روشی که قرار است انجام دهند. چی راکد باعث خون راکد و مساوی با درد است. با تحریک سوزن طب سوزنی می توان به چی دسترسی پیدا کرد و آنرا دستکاری کرد تا نقاط طب سوزنی واقعاً در امتداد نصف النهار را تحریک کند. برای درمان عدم تعادل فردی بیمار ، ترکیبات مختلفی از نقاط طب سوزنی از بین صدها نقطه موجود انتخاب می شود. ثابت شده است که طب سوزنی به سیستم غدد درون ریز در حفظ تعادل سطح استروژن و پروژسترون در بدن کمک می کند. تصور می شود عدم تعادل هورمونی از نظر طب غربی دلیل بی نظمی در قاعدگی است. مطالعه ای در نوامبر 2002 در مجله پزشکی آرشیو زنان و مامایی ، 77.8٪موفقیت در درمان PMS با طب سوزنی را نشان داد در مقابل 5.9٪ موفقیت در گروه کنترل دارونما. درمان طب سوزنی همچنین می تواند احساس آرامش عمیقی را در بدن ایجاد کند و به آن اجازه می دهد در بالاترین سطح خود عمل کند.

به چه تعداد درمان نیاز است؟
اختلالات قاعدگی معمولاً به درمان پاسخ می دهند. بیماران اغلب در اولین ماه درمان متوجه کاهش علائم می شوند. به عنوان یک قانون کلی ، ما می خواهیم هفته ای دو بار به مدت 4-6 هفته شما را درمان کنیم. هر فرد شرایط متفاوتی داشته و نیازهای درمانی متفاوت خواهد بود.

تماس با ما

آدرس : جنت آباد مرکزی، بالاتر از ۳۵ متری مخبری، خیابان پنجم، جنب بانک آینده، پلاک ۱۰۵، طبقه اول

تلفن : ۴۴۴۰۳۲۶۹ – ۴۴۴۷۳۰۶۳

موبایل : ۰۹۳۵۲۸۳۸۹۹۰

فهرست