پشتیبانی IVF

تصمیم برای انجام IVF اقدامی نیست که هرکسی براحتی انجام دهد. این یک روند پرطرفدار است و اغلب سالها امید ، ناامیدی و اندوه را به دنبال دارد. اما مواردی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا تجربه دلپذیرتر شود و احتمالاً نتیجه دلخواه شما یعنی تولد کودک شما را به همراه داشته باشد.
طب سوزنی نه تنها در احساس شما در طی چرخه IVF نقش مهمی دارد بلکه احتمال موفقیت برخی از زوج ها را افزایش می دهد.
طب سنتی چینی (TCM) سابقه بسیار طولانی در کمک به زوج های نابارور در چین و کره دارد. و در چند دهه گذشته TCM به افزایش تعداد زوج هایی در کشورهای غربی کمک کرده است که می خواهند بچه دار شوند اما با ناباروری دست و پنجه نرم می کنند.
طب سوزنی و IVF از ریشه های بسیار متفاوتی بوده و از طرق بسیار متفاوتی کار می کنند و در نگاه اول ممکن است همکاربه نظر نرسند. با این وجود دلایل منطقی برای یک رویکرد کامل وجود دارد که می تواند شانس بیشتری برای باردار شدن و زایمان به شما بدهد.
تعداد زیادی آزمایش بالینی در سراسر جهان انجام شده است ، نکات کلیدی مطالعات اخیر را بررسی کنید:
طب سوزنی قبل از IVF احتمال بارداری را 65٪ افزایش می دهد
یک مطالعه بالینی تصادفی ، آینده نگر و کنترل شده نشان داد که هنگام انجام طب سوزنی ، میزان بارداری برای درمان IVF / ICSI بیش از دو برابر (از 15.6 به 33.6) رسیده است.
یک مطالعه بالینی تصادفی ، آینده نگر ، کنترل شده نشان داد که هنگام انجام طب سوزنی ، سقط برای درمان IVF / ICSI (4/15 تا 11/8 درصد) کاهش یافته است.
یک مطالعه بالینی تصادفی ، آینده نگر ، کنترل شده نشان داد که هنگام انجام طب سوزنی میزان لانه گزینی برای درمان IVF / ICSI تقریباً سه برابر ( از 5.9٪ به 14.2٪) شده است.
همچنین نشان داده شده است که طب سوزنی میزان هورمون استرس را تنظیم می کند و اضطراب مربوط به ناباروری و روند IVF را کاهش می دهد.
اگرچه مردان نقش کمتری در طی مراحل IVF دارند ، اسپرم به اندازه تخمک مهم است. در حالی که جنین شناسان می توانند با تزریق مستقیم تخمک به اسپرم هایی که توانایی باروری تخمک ها را ندارند ، کمک زیادی کنند ، اما نمی توانند حیات اسپرم را بهبود بخشند. مطالعات بالینی نشان داده است که طب سوزنی می تواند کیفیت اسپرم ، به ویژه مورفولوژی و تحرک را بهبود بخشد.

تماس با ما

آدرس : جنت آباد مرکزی، بالاتر از ۳۵ متری مخبری، خیابان پنجم، جنب بانک آینده، پلاک ۱۰۵، طبقه اول

تلفن : ۴۴۴۰۳۲۶۹ – ۴۴۴۷۳۰۶۳

موبایل : ۰۹۳۵۲۸۳۸۹۹۰

فهرست