شرایط تیروئید

طب سوزنی برای شرایط کم کاری تیروئید یک روش درمانی است که  بور پیشرونده مردمی تر می شود زیرا بیشتر افراد در غرب شروع به پذیرفتن دانش پزشکی شرق می کنند. سازمان بهداشت جهانی حتی خاطرنشان کرده است که مشکلات تیروئید را می توان به طور موثر با طب سوزنی درمان کرد. ادامه مطلب را بخوانید تا دریابید که طب سوزنی برای شرایط کم کاری تیروئید چگونه می تواند به شما کمک کند.
طب سوزنی چگونه کار می کند؟
طب سوزنی بیش از دو هزار سال پیش در شرق ایجاد شده است. این بر اساس این ایده است که انرژی ، که در زبان چینی به آن چی می گویند ، از بدن عبور می کند و وقتی این انرژی مسدود شود ، بیماری به وجود می آید. در طب سوزنی از سوزن های ریزی به اندازه ضخامت موی انسان در مکان های خاصی از بدن استفاده می شود که تصور می شود تعادل و سلامتی را به بدن باز می گرداند. مطالعه ای که افرادی را که طب سوزنی را از نظر بیماری تیروئید دریافت می کنند و کسانی که بطور مشخص نشده طب سوزنی با تمرکز بر روی ناحیه کلیه دارند مقایسه کرده است ، علائم آنها کاهش یافته است.
طب سوزنی برای شرایط کم کاری تیروئید … چگونه کمک می کند؟
از آنجا که کم کاری تیروئید یک بیماری است که معمولاً در اثر سوf عملکرد سیستم ایمنی بدن یا به دلیل اثرات دارو ایجاد می شود ، منطقی است که طب سوزنی برای شرایط کم کاری تیروئید مثر باشد. تحریک چی و کلیه می تواند به تنظیم جریان انرژی ، تحریک سیستم ایمنی بدن و تقویت خون کمک کند.
طب سوزنی همچنین می تواند برای درمان علائم کم کاری تیروئید مفید باشد ، حتی اگر خود این بیماری در درمان رفع نشود. به عنوان مثال ، طب سوزنی به دلیل کاهش پاسخ استرس ، کاهش فشار خون ، افزایش انرژی و احساس آرامش بیشتر در گیرندگان شناخته می شود ، همه این موارد برای یک فرد مبتلا به کم کاری تیروئید مفید است.
همچنین می تواند به درد ،تب یونجه و آلرژی ، حتی برخی از ناهنجاری های قاعدگی که ممکن است همراه با کم کاری تیروئید باشد ، کمک کند.

تماس با ما

آدرس : جنت آباد مرکزی، بالاتر از ۳۵ متری مخبری، خیابان پنجم، جنب بانک آینده، پلاک ۱۰۵، طبقه اول

تلفن : ۴۴۴۰۳۲۶۹ – ۴۴۴۷۳۰۶۳

موبایل : ۰۹۳۵۲۸۳۸۹۹۰

فهرست